توالت فرنگی الپس مدل CALANDA

فروش توالت فرنگی الپس مدل CALANDA

توالت فرنگی الپس مدل CALANDA دارای سیستم تخلیه wash down بسیار قوی می باشد.  خروجی این توالت فرنگی ۱۰ سانتی متر می باشد و آکس توالت فرنگی calanda ،۲۵ سانتی متر می باشد که بازه ۲۲ تا ۲۷ سانت را پوشش میدهد. توالت فرنگی الپس مدل Calanda فقط به همراه درب اسلیم آرام بند انجام خواهد شد، لطفا در هنگام خرید به مدل های مشابه و کپی های موجود در بازار دقت فرمایید. بازرگانی الپس هیچگونه مسئولیتی در قبال ارائه خدمات به توالت فرنگی های مشابه با برندهای متفرقه نخواهد داشت.

فروش توالت فرنگی الپس مدل Calanda به همراه دیگر مدل های توالت فرنگی های الپس و المپیا به صورت مستقیم در دفتر مرکزی شرکت و یا در نمایندگی های مجاز سراسر ایران انجام می شود، همچنین در راستای اهداف شرکت بازرگانی گلزار اتصال و تشویق مردم به استفاده از فروشگاه های آنلاین، توالت فرنگی های الپس در سایت های خرید اینترنتی فرنگی مانند دیجی کالا و بامیلو و چندین سایت دیگر انجام می شود. قیمت گذاری در سایت دیجی کالا و بامیلو مستقیما توسط بازرگانی گلزار انجام شده و مشتریان عزیز که علاقه مند استفاده از فروشگاه های فروش آنلاین توالت فرنگی هستند می توانند جهت استعلام اعتبار این فروشگاه ها با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایند. 

جهت مشاهده و خرید توالت فرنگی الپس مدل CALANDA بر روی این متن کلیک کنید.

بازرگانی گلزار اتصال تنها نماینده انحصاری برند الپس در ایران. جهت بازدید از شوروم بازرگانی گلزار لطفا با شماره ۲۲۷۷۴۰۴۰ تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاهده و خرید توالت فرنگی های دست ساز ایتالیایی المپیا بر روی این متن کلیلک کنید

 

محصولات مشابه

 
Follow by Email
Facebook
Pinterest
LinkedIn
Instagram