توالت فرنگی الپس کد CT1620

توالت فرنگی الپس مدل ۱۶۲۰

توالت فرنگی مدل ۱۶۲۰ الپس در یک آکس ۳۰ سانت عرضه می شود، این مدل توالت فرنگی دارای سیستم فلاشینگ سیفونیک بسیار قوی (BACKFLASH) بوده که در کمتر از ۳ ثانیه تمامی فاضلاب را خارج می کند.

این توالت فرنگی همچنین دارای خروجی با قطر ۶ سانتی متر و ۴ شوتینگ در قسمت درون کاسه می باشد که عمل تخلیه را بسیار سری و روان انجام می دهد.

از دیگر مزایای این توالت فرنگی سیستم تخلیه دو زمانه (کلید ۴ و ۶ لیتر تخله آب بر روی قسمت مخزن) و درب اسلیم آرام بند آن همراه با لولاهای از جنس استینلس استیل می باشد، همچنین بدنه تمام توالت فرنگی های الپس از لعاب آنتی باکتریال می باشد که تا ۹۹% تمامی باکتری ها را از بین می برد، همچنین لعاب نانو بر روی توالت فرنگی های الپس از ماندن لکه های آب بر روی بدنه و کاسه جلوگیری کرده و نیاز به تمیز کردن کاسه را به حداقل می رساند.

جهت هماهنگی مشاهده محصولات مشابه از نزدیک و همچنین بازدید از شوروم شرکت بازرگانی گلزار لطفا با شماره تماس ۲۲۷۷۴۰۴۰ تماس حاصل فرمایید

بازرگانی گلزار وارد کننده انحصاری محصولا الپس تحت لیسانس اسپانیا در ایران، لطفا جهت دریافت نمایندگی فروش با شماره ۲۲۷۷۴۰۴۰ تماس حاصل فرماید.

جهت خرید این محصول از سایت دیجی کالا بر روی این متن کلیک کنید

محصولات مشابه

 
Follow by Email
Facebook
Pinterest
LinkedIn
Instagram