توالت فرنگی الپس کد CT1621

توالت فرنگی الپس مدل ۱۶۲۱

آکس توالت فرنگی الپس مدل ۱۶۲۱، ۳۰ سانت ، دارای تخلیه سیفونیک (گردابی) به همراه ۴ شوتینگ قدرتمند بوده که به واسطه این ۴ چهار شوتینگ عمل تخلیه به سرعت و بدون باقی ماندن فاضلاب انجام می شود. خروجی این مدل توالت فرنگی الپس از نوع ۶ سانتی متر می باشد. از دیگر مزایای این مدل توالت فرنگی بدنه تمام آنتی باکتریال سات که به همین دلیل تا ۹۹% باکتری های موجود بر روی بدنه کاسه را از بین می برد. مواد نانو موجود در لعاب این توالت فرنگی ها هم از ماندن قطره های آب و فاضلاب بر روی بدنه و کاسه جلوگیری می کند که به همین دلیل نیاز به تمیزکاری مکرر از بین می رود. درب آرام بند ضد خش به همراه لولای از جنس استیل ضد زنگ از دیگر مزایای این مدل توالت فرنگی الپس می باشد. شایان ذکر است که مصرف کنندگان عزیز می توانند با استفاده از ابزاری به نام بوگیر آکس توالت فرنگی را ۲ الی ۳ سانتی متر جا به جا کنند.

همچنین در راستای اهداف شرکت مبنی بر گسترش بازار خرید و فروش اینترنتی محصولات سرامیکی و بهداشتی کلیه محصولات سرامیکی الپس از جمله توالت فرنگی های الپس در سایت دیجی کالا مستقیما به وسیله بازرگانی گلزار به فروش می رسد. مشتریان عزیز می توانند جهت خرید آنلاین توالت فرنگی های الپس و المپیا از سایت دیجی کالا دیدن فرمایند، همچنین جهت سهولت در خرید اینترنتی توالت فرنگی الپس مدل ۱۶۲۱ لینک خرید اینترنتی توالت فرنگی ۱۶۲۱ الپس در زیر موجود می باشد. 

مشتریان عزیز می توانند به منظور بازدید حضوری از محصولات سرامیکی بهداشتی الپس و همچنین دیدن دیگر محصولات بازرگانی گلزار با تماس با شماره ۲۲۷۷۴۰۴۰ جهت هماهنگی بازدید از شوروم مجهز بازرگانی گلزار اقدام فرمایند.

جهت مشاهده و خرید اینترنتی توالت فرنگی الپس مدل ۱۶۲۱ از سایت دیجی کالا بر روی این متن کلیک کنید 

 

محصولات مشابه

 
Follow by Email
Facebook
Pinterest
LinkedIn
Instagram