شیر روشویی پایه بلند الپس مدل AQUA

روشویی پایه بلند الپس

شیر روشویی پایه بلند الپس مدل AQUA یکی از جدید ترین محصولات برند خوشنام و معتبر الپس میباشد. کلیه محصولات برند الپس توسط بهترین طراحان این صنعت از کشورهای ایتالیا و اسپانیا طراحی میشوند و نهایتا تحت لیسانس اسپانیا و در کشور چین توسط دستگاه های مدرن و تمام اتوماتیک به مرحله تولید میرسند.

در تولید محصولات این برند همیشه جنبه اقتصادی و قیمت تمام شده کالا در نظر گرفته میشود، به همین جهت همواره نام این برند به عنوان برندی اقتصادی و با کیفیت در بین فعالان صنعت  ساختمان و مصرف کنندگان مطرح میباشد. با توجه به اینکه از کارتریجهای ساخت کمپانی کروکس اتریش در این شیرآلات استفاده شده در نتیجه شرکت بازرگانی گلزار کارتریج کلیه محصولات این برند را به مدت ۱۰ سال ضمانت می کند.

بدنه و سایر قطعات استفاده شده در تولید محصولات برند الپس نیز توسط گلزار اتصال به مدت ۵ سال گارانتی میشود تا خیال مصرف کنندگان و پروژه سازان را از بابت خدمات پس از فروش کاملا راحت نماید.

آب فشان یا پرلاتور های شیرهای روشویی الپس از نوع پلاستیکی و ضد زنگ می باشند. در بعضی از مدلها مثل ALPS آب فشان ها از نوع سکه ای می باشند ؛ شما می توانید به راحتی با استفاده از یک سکه آب فشان شیرآلات را باز کنید و پس از تمیز کردن یا رسوب زدایی ببندید.

کیفیت آبکاری روی روشویی پایه بلند الپس ACQUA فوق العاده با کیفیت میباشد و این تفاوت در آبکاری به راحتی با برندهای مشابه دیگر قابل مقایسه و ملموس میباشد. بهترین روش برای پاکیزه نگه داشتن شیرآلات الپس استفاده از محلول آب و سرکه می باشد. در صورت استفاده و نگهداری صحیح این شیرالات میتوانند سالیان سال بدون هیچ ایراد و نقصی در خدمت شما باشند.

جهت خرید این محصول از دیجی کالا کلیک کنید

محصولات دیگر

 
Follow by Email
Facebook
Pinterest
LinkedIn
Instagram