مغزی توکار پنج حالته نوبیلی

مغزی توکار پنج حالته ایتالیایی نوبیلی NOBILI

شیرآلات توکار بیش از ۵۰ سال است در اروپا و آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد، اخیرا استفاده از شیرآلات توکار در ایران نیز بسیار طرفدار پیدا کرده و به عنوان جدیدترین مدل شیرآلات در ساختمان سازی های مدرن و طراحی های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین با پیشرفت روز افزون صنعت ساختمان سازی و استفاده از تجهیزات به روز تر و کاربردی تر علی الخصوص سردوش های چند حالته و ماساژور در سرویس های بهداشتی نیاز این صنعت به شیرآلات با خروجی بیش از دو حالت را نمایان کرد. کارخانه شیرآلات ایتالیایی نوبیلی که از دیرباز جزو مجهزترین و پیشرفته ترین کاخانه ها در امر ساختن شیرآلات به روز و مدرن بوده به ساخت شیرآلات توکار پنج حاله (بیش از دو حالته) روی آورد که در این میان شیرآلات توکار با مغزی پنج حالته شاید جدیدترین این مدل شیرآلات باشد.ساخت مغزی توکار پنج حالته و یا به عبارتی اینفینیتی چند حالته از پیچیده ترین محصولات در صنعت شیرآلات می باشد.

مغزی توکار پنج حالته با اهرمی ترکیبی به مصرف کننده این امکان را می دهد که از ۵ حالت به صورت مجزا استفاده نماید. معمولا زمانی استفاده از شیرآلات پنج حالته توکار مورد نیاز است که مصرف کننده از سردوش سقفی یا دیواری توکار بیش از یک حالت استفاده کرده باشد. به عنوان مثال سردوش های سقفی چند حالته آلمار ایتالیا دارای حالت هایی مانند آبشاری، بارانی، اسپینر و … می باشد که مصرف کننده در کنار این حالت ها معمولا از گوشی تلفنی، ماساژور و یا وان پرکن استفاده میکند، در حال حاضر نهایت حالت های قابل استفاده به صورت مجزا در شیرآلات توکار ۵ حالت می باشد.

اگر مصرف کننده نیاز به بیش از پنج حالت داشته باشد باید از دوشیر توکار همزمان استفاده کند که در این صورت تا ۱۰ حالت را میتوان برای سرویس حمام خود داشته باشد.

مغزی توکار پنج حالته نوبیلی ایتالیا دارای ۲ قاب کروم رنگ با تنوع طراحی فلت و گرد می باشد که مصرف کننده می تواند با توجه به سبک طراحی سرویس حمام خود کاور روی شیرآلات توکار خود را انتخاب و خریداری نماید.

 

جهت مشاهده و خرید آنلاین مغزی توکار پنج حالته نوبیلی NOBILI از سایت دیجی کالا بر روی این متن کلیک کنید.

 

 

محصولات دیگر

 
Follow by Email
Facebook
Pinterest
LinkedIn
Instagram