کاسه روشویی الپس مدل ۱۴۲۲ رنگ طلایی

کاسه روشویی طلایی کاسه روشویی روکار

 

کاسه روشویی طلایی الپس مدل ۱۴۲۲ در سه رنگ طلایی، سفید و مشکی مات به صورت انحصاری توسط بازرگانی گلزار برای اولین بار به کشور وارد شد.استفاده از کاسه روشویی روکار رنگی که اخیرا در بازار ایران محبوب شده جلوه ای تازه و متفاوت را به سرویس بهداشتی شما خواهد داد.

 کاسه روشویی روکار طلایی رنگ الپس دارای لعاب آنتی باکتریال می باشد که تا ۹۹% از باکتری های باقی مانده بر روی کاسه روشویی روکابینتی ۱۴۲۲ را از بین می برد . همچنین لعاب طلایی رنگ نانو موجود بر روی این کاسه از ماندن لکه های آب بر روی کاسه روشویی جلوگیری می کند که این امر نیاز به پاک کردن زود به زود کاسه روشویی را از بین می برد.

از آنجایی که پیدا کردن کاسه روشویی طلایی رنگ در بازار علی الخصوص کاسه روشویی طلایی رنگ با کیفیت به سختی امکان پذیر است, لذا از مشتریان محترم درخواست می‌شود که با حضور در دفتر و شوروم مرکزی شرکت بازرگانی گلزار به راحتی با بازدید از کاسه روشویی‌های روکار و توکار، رو کابینتی و زیر کابینتی الپس به راحتی خرید خود را انجام دهند.

همچنین متقاضیان و مشتریان محترم می‌توانند از طریق لینک زیر خرید کاسه روشویی خود را به طور مستقیم از سایت معتبر دیجی کالا انجام دهند. برای هماهنگی بازدید از شوروم گلزار لطفا با شماره تلفن ۲۲۷۷۴۰۴۰ تماس حاصل فرمایید.

 

جهت مشاهده و خرید کاسه روشویی طلایی الپس مدل ۱۴۲۲ بر روی این متن کلیلک کنید

جهت بازدید و خرید آنلاین انواع دیگر کاسه روشویی الپس بر روی این لینک کلیک کنید

 

بازرگانی گلزار اتصال وارد کننده انحصاری محصولات سرامیکی بهداشتی الپس در ایران، فروش انواع کاسه روشویی روکار و توکار، رو کابینتی و زیر کابینتی در رنگ های طلایی، سفید، مشکی مات و سفید مات در شوروم بازرگانی گلزار

 

محصولات دیگر

 
Follow by Email
Facebook
Pinterest
LinkedIn
Instagram