تماس با ما

دفتر مرکزی شرکت بازرگانی گلزار اتصال ( شوروم )

تهران – خیابان پاسداران – خیابان پایدارفرد – نبش بوستان دهم – پلاک ۲۹ – طبقه ۵

تلفن و فکس : ۰۲۱۲۲۷۷۴۰۴۰

کد پستی: ۱۶۶۶۹۵۳۱۲۵

جهت خرید، استعلام قیمت، و یا کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات با شماره ۲۲۷۷۴۰۴۰ تماس بگیرید.

همچنین جهت ارتباط با بخش خدمات پس از فروش جهت پیگیری گارانتی و دیگر موارد و مشکلات مرتبط با گارانتی محصولات میتوانید با داخلی ۱۰۲ واحد خدمات پس از فروش در ارتباط باشید.

متقاضیان محترم دریافت نمایندگی فروش از شهرستان ها و تهران با شماره داخلی ۱۰۸ و یا ۱۰۹ تماس حاصل فرمایید.

 

شوروم شیرآلات گلزار

شوروم شیرالات بهداشتی گلزار

مجهز به جدیدترین نمونه های شیرآلات وارداتی به همراه نماش زنده سردوش های توکار ایتالیایی و شیرالات توکار و روکار

شوروم شیرآلات گلزار اتصال واقع در بنی هاشم خیابان بنی هاشم یکی از اصلی ترین مراکز فروش محصولات بهداشتی ساختمانی در تهران می باشد که در این خیابان محصولاتی از قبیل شیرالات توکار و شیرالات روکار کابین روشویی کف شور روشویی سرامیکی، وال هنگ (والهنگ) انواع توالت فرنگی از جمله توالت فرنگی واش دان و توالت فرنگی سیفونیک کاشی و سرامیک و همینطور اکسسوری سرویس بهداشتی در رنج قیمتی اقتصادی تا متوسط و در مواردی خاص با قیمت لوکس ارائه می شود. شیر اهرمی با برندهای قهرمان، شیرالات شودر شیرالات راسان شیرآلات کی دبلیو سی و همنیطور محصولات بهداشتی گروهه استراکچر توکار دوراوییت فلاش تانک توکار شوآب استراکچر شوآب فلاش تانک توکار جاست تایم ساخت کشور تایوان.

از دیگر بازارهای فروش محصولات ساختمانی می توان به بازار خیابان شیراز اشاره کرد، خیابان شیراز یکی از بازارهای اصلی محصولات بهداشتی ساختمانی می باشد که عمدتا محصولات برند و با قیمت متوسط به بالا در آن ارائه می گردد. در بورس خیابان شیراز محصولاتی از قبیل انواع شیرآلات اهرمی و شیرآلات ساده، استراکچر وال هنگ و فلاش تانک توکار، انواع وال هنگ و تواللت فرنگی، روشویی کابینتی و اکسسوری سرویس بهداشتی و همینطور انواع و اقسام سرامیک و کاشی آلات در سایز ها و طرح های مختلف به فروش می رسد، شوروم بیشتر برندهای مطرح شیرالات هم در این خیابان قرار دارد از جمبه شوروم شیرآلات توتی، شوروم گروهه شوروم هانس گروهه شوروم جاست تایم و شوروم محصولات دوراویت