شیرآلات الپس

شیرآلات الپس محصولات سرامیکی الپس توالت فرنگی وال هنگ استراکچر توکار

قیمت شیرآلات قیمت شیرآلات

شیرآلات الپس تحت لیسانس اسپانیا و بر اساس استاندارد اروپایی EN817 وارد می شود. شرکت گلزار اتصال از سال ۱۳۸۹ اقدام به واردات شیرالات بهداشتی با برند اختصاصی الپس نمود. لازم به ذکر است تمامی محصولات الپس شامل پنج سال گارانتی تعویض می باشد.

شایان ذکر است شیرآلات ALPS بعد از مرحله آبکاری به صورت رندوم تحت تست و آزمایش SALT SPRAY قرار می گیرد و به مدت ۴۸ ساعت در دیگ هایی که از نمک اشباع شده اند قرار می گیرند ، در صورتی که در طی این آزمایش کوچکترین رنگ رفتگی یا زنگ زدگی روی سطح شیرآلات مشاهده شود ، تمامی مراحل آب کاری دوباره تکرار می گردد.

موارد زیر اختصاصا مربوط به سفارشات مخصوص شرکت گلزار اتصال به کارخانه تولید کننده شیرالات الپس می شود که علاوه بر بهره مندی مشتریان از شیرآلات با کیفیت مطلوب ، باعث سهولت استفاده از شیرآلات و همچنین کامل بودن محصولات نیز می گردد.

بررسی شیرالات الپس

تمامی شیرالات توالت به همراه شلنگ توالت با طول ۱۲۰ سانتی متر از جنس استیل می باشند.آب فشان یا پرلاتور های شیرهای روشویی ، حمام و ظرفشویی از نوع پلاستیکی و ضد زنگ می باشند. در بعضی از مدلها مثل شیرالات بهداشتی الپس ALPS آب فشان ها یا پرلاتورهای شیرآلات از نوع سکه ای می باشند که به کاربر این امکان را میدهد که به راحتی و با استفاده از یک سکه پرلاتور را باز کرده و تمیز کند.

تمامی مدل های سردوش و علم دوش با نازل های ضد رسوب تولید می شوند. در تمامی مدل های شیر روشویی و شیر ظرفشویی آچار مخصوص بستن شیرالات در جعبه آن قرار دارد. شایان ذکر است تمامی شیرالات ALPS با گواهی استاندارد گمرک ایران ، براساس استاندارد ۶۹۷۹ ترخیص می شوند. نام برخی از طراحان محصولات الپس به شرح زیر می باشد:

 (Mr. Nilo Giaochini (Greece
 (Mr. Federico Rossi (Italy

جهت خرید شیرآلات الپس از فروشگاه گلزار هوم کلیک کنید.