شیرآلات ایتالیایی نوبیلی

شیرآلات نوبیلی شیر توکار نوبیلی، شیرآلات لاکچری، شیرآلات طلایی، شیرآلات ایتالیایی نوبیلی

 

شیرآلات ایتالیایی نوبیلی ( NOBILI  )

شیرآلات نوبیلی کارخانه ای واقع در منطقه استان NOVARA نزدیک شهر میلان که از سال ۱۹۵۴ تاسیس شده و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان شیرآلات توکار و توالت توکار در اروپا می باشد.

کارخانه نوبیلی جزو یکی از کارخانه ها یی می باشد که تمامی مراحل تولید شیرآلات توکار اعم از تولید کارتریج ، آبکاری ، پرداخت ، ریخته گری ، فرز کاری و … در خود کارخانه شیرالات ایتالیایی نوبیلی در میلان ایتالیا انجام می شود. بالغ بر ۵۰۰ دستگاه فول اتوماتیک در مراحل مختلف تولید استفاده می شود و جزو افتخارات کار خانه است که هیچ نیروی انسانی در مراحل تولید دخیل نمی باشد.

تمامی کارتریج های استفاده شده در شیرآلات ایتالیایی نوبیلی ساخت کارخانه شیرآلات نوبیلی می باشد و دارای تکنولوژی دو حالته به منظور کم کردن مصرف آب می باشد.

مزایای استفاده از شیرآلات توکار :

NOBILI WATER SAVING: با به کارگیری از کارتریج های دوحالته کم مصرف در مرحله اول از ۵۰ % آب استفاده می شود و در صورت نیاز به میزان فشار آب بیشتر از حالت دوم کارتریج استفاده می شود.

NOBILI ECO FRESH : قطعه محدود کننده دمای آب روی کارتریح نصب شده است که باعث جلوگیری از مصرف بیش از حد آب داغ می شود: شما می توانید به راحتی قطعه پلاستیکی که روی کارتریج نصب شده است را به سمت راست یا چپ بچرخانید تا دمای آب به همان میزان دلخواه عوض شود

NOBILI EcoPlastic : تعهد کمپانی نوبیلی طراحی محصولاتی است جهت جلب رضایت تمامی مشتریان، سهولت استفاده و قابل اعتماد در هر شرایطی. استفاده از بهترین مواد خام نظیر پلاسیک های غیر مضر برای سلامت بدن ، نتیجه سرمایه گذاری های مدام با هدف ارائه آرامش بیشتر به مصرف کننده می باشد.

NOBILI BLOCKADE : قطعه تنظیم کننده فشار ماکزیموم در قسمت پایین کارتریج های شیرآلات نوبیلی قرار دارد. عملکرد این قطعه به این صورت است که با قرار دادن این قطعه در انتهای کارتریج می توانید حداکثر فشار آب دلخواه خود را انتخاب کنید ؛ شدت فشار آب توسط مصرف کننده کنترل می شود.

دیگر مزایای استفاده شیر توالت توکار نوبیلی :

BRASS MOVEMENT CONTROL STEM : دسته یا میله کارتریج های نوبیلی برخلاف سایر کارتریج ها که از جنس پلاستیک می باشند ، از جنس برنج ساخته می شود. این امر باعث می شود کارتریج تحت فشار های طولانی مدت ، دوام و مقاومت بسیار بالاتری داشته باشد. همچنین باعث بهبود حساسیت کارتریج در کنترل فشار آب در حین حرکت اهرم از سرد به گرم و برعکس می گردد.

ANTI-VIBRATION : اهرم شیر در طول استفاده بدون مکث و لرزش ، نرم و روان قابل باز و بسته شدن می باشد. سایر کارتریج های برند های دیگر فاقد این تکنولوژی هستند . به عبارت دیگر در سایر بند ها به مرور اهرم شیر سفت و محکم می شود.

NOBILI LIVE DRIVE : سایش بسیار کم بین صفحه های سرامیکی کارتریج باعث دوام بسیار بالای عمر کارتریج می گردد. این تکنولوژی منحصر به فرد از سایش و اصطکاک بین صفحه ها وقتی که شیر در حالت بسته است ، جلوگیری می کند. بنابراین باعث ماندگاری بالا و روان بودن کارتریج در طول حرکت اهرم می شود که این امر موجب افزایش عمر شیرآلات ایتالیایی نوبیلی می شود.

توضیحات فنی شیرآلات ایتالیایی نوبیلی:

* تمامی شیرآلات ایتالیایی ساخت کمپانی شیرآلات نوبیلی شامل ۵ سال گارانتی گلزار اتصال می باشند و تمامی قطعات یدکی در صورت بروز مشکل موجود می باشد.

* ساختار تولید شیرالات ایتالیایی و فرز کاری سوراخ های کارتریج به گونه ای انجام می شود که میزان صدای آب به پایین ترین حد ممکن می رسد.

* تمامی محصولات کارخانه شیرالات ایتالیایی نوبیلی دارای یک برگ که معرف ایتالیایی بودن محصول و دارای یک شماره سریال مختص آن محصول می باشد، هستند.