محصولات سرامیکی المپیا

وال هنگ المپیا توالت فرنگی توتو و توالت المپیا محصولات سرامیکی ایتالیایی، محصولات سرامیکی المپیا

 

محصولات سرامیکی المپیا

محصولات سرامیکی المپیا شامل انواع توالت فرنگی ، کاسه روشویی، وال هنگ ، بک تو وال و وان می باشد. کارخانه المپیا در کشور ایتالیا و در شهر رم قرار دارد. شرکت بازرگانی گلزار اتصال از سال ۱۳۹۵ به عنوان تنها نماینده انحصاری، محصولات المپیا در ایران مشغول به کار می باشد.

کارخانه المپیا یکی از با تجربه ترین کارخانجات تولید محصولات مرتبط با سرویس بهداشتی در کشور ایتالیا میباشد. از برجسته ترین خصوصیات این شرکت، تجربه ۴۰ ساله آن می باشد. همچنین بیشترین سهم از این تجربه این شرکت مربوط به تولید توالت فرنگی می باشد. کیفیت یک محصول سرامیکی هیچ ارتباطی به ظاهر و لعاب محصول ندارد.

برخلاف چیزی که عموم مردم فکر می کنند ۴ عامل وجود دارد که یک محصول سرامیکی خوب را از یک محصول بی کیفیت متمایز می کند.

۱- انتخاب مواد خام:

محصولات سرامیکی المپیا از مواد خام درجه ۱ و بهترین مواد خام جهان تهیه می شود. برای تولید یک محصول سرامیکی ۲۴ نوع ماده خام با هم ترکیب می شوند.

۷۰% این مواد از انگلستان، ۲۰% از کانادا و ۱۰% از معادن ایتالیا تامین می شود . بهترین معادن مواد خام محصولات سرامیکی در این سه کشور وجود دارند.

۲- پخت مواد خام و تولید محصولات سرامیکی:

در پروسه پخت محصولات سرامیکی ۲ عامل تاثیر به سزایی دارند :

A: درجه حرارت پخت :جهت تولید محصولات سرامیکی المپیا از مواد خام درجه یک استفاده می شود. این مواد تا دمای ۱۲۶۰ درجه سانتی گراد پخته می شوند.

این دما و فرآیند باعث طول عمر محصولات می گردد. در برندهای دیگر این درجه حرارت ۱۱۹۰ درجه سانتی گراد می باشد.

B: طول زمان پخت محصولات سرامیکی: محصولات به مدت ۲۰ ساعت در کوره پخته می شوند.

در حالیکه در برندهای دیگر محصولات ۱۴ ساعت حرارت می بینند.

۳- نوآوری :

کلیه محصولات سرامیکی تماما به صورت دست ساز تهیه می شوند .

در انتخاب محصولات المپیا برای مشتری هیچ محدودیتی در انتخاب طرح ها وجود ندارد چرا که تنوع محصولات چه در توالت فرنگی و چه در کاسه روشویی بسیار زیاد است.

۴- گواهی های استاندارد :

IQNET: INTERNATIONAL

استاندارد کاهش مصرف آب :WATERRATING

RINA: ITALY

خریداران محترم لطفا توجه داشته باشید با توجه به وجود توالت فرنگی و وال هنگ غیر اصل چینی با برند المپیا حتما قبل از خرید برای اطمینان از اصالت کالا با شرکت گلزار تماس حاصل فرمایید و یا با مراجعه به وبسایت اصلی شرکت المپیا استعلام اصالت فروشنده (بازرگانی گلزار) را جویا شوید. برای اطلاع از شماره تماس و یا ایمیل کارخانه لوازم سرامیکی المپیای ایتالیا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://www.olympiaceramica.it

جهت خرید محصولات سرامیکی المپیا از فروشگاه گلزار هوم کلیک کنید.