نصب بیلبورد شیرآلات ویس تین VISENTIN در جاده ساحلی بندرعباس توسط نماینده محترم جناب آقای فواد نیکخواه فروشگاه فوآد FOAD.

بازرگانی گلزار از این طریق مراتب تقدیر و تشکر خود را از جناب مهندس فواد نیکخواه نماینده محترم شیرآلات ویسن تین در بندرعباس بابت زحماتشان در راستای تعالی برند ویسن تین اعلام می دارد. فروشگاه فواد از خوشنام ترین  و مجهزترین فروشگاه های تجهیزات ساختمانی در جنوب کشور می باشد. مهندسین، معماران و مصرف کنندگان شهر بندرعباس می توانند از طریق آی دی زیر به صفحه فروشگاه فواد در اینستاگرام مراجعه فرمایند.

INSTAGRAM: FOAD_STORE

بازرگانی گلزار از تمامی دوستان و همکارانی که در جهت رشد و تعالی این برند قدمی بردارند پشتیبانی کرده و تمامی تلاش خود را برای کمک به این عزیزان خواهد نمود. نمایندگان کنونی محترم واقع در شهرستان و تهران و همچنین فروشگاه های خوشنام هر شهر و شهرستان می توانند درخواست پشتیبانی خود را مستقیما با شرکت در میان بگذارند، ما در شرکت گلزار همواره آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما خواهیم بود و در کمک به شما همکاران گرامی از کوچکترین تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

شیرآلات ویسن تین- تبلیغات

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تماس با واحد نمایندگان بازرگانی گلزار با شماره ۰۲۱۲۲۷۷۴۰۴۰ تماس حاصل فرمایید و یا در خواست های خود را به ایمیل office@golzar.co ارسال فرمایید.

بازرگانی گلزار نماینده انحصاری برندهای ویسن تین، الپس، آلمار، نوبیلی، المپیا و ای دی ام سی در ایران

برای بازدید از محصولات برند ویسن تین لطفا بر روی این متن کلیک کنید