شیر قابلمه پرکن

به نوع جدیدی از شیرآلات گفته می شود که فقط صرفا با یک نوع ورودی آب سرد یا گرم بر روی اجاق گاز نصب می شود و به موجب آن نیازی به حمل قابلمه به منظور پرکردن آب نیازی نیست.

شاید کلیشه باشد اما واقعیت این است که بیشتر کارهای منزل علی الخصوص آشپزی توسط بانوان انجام می شود و و از دیرباز بلند کردن و پر کردن قابلمه مخصوصا برای خانواده های عیالوار و همینطور مادربزرگ های ما کاره بسیار دشوار و خسته کننده ای بوده و حتی در مواقعی که دیگ غذا بزرگ باشد نیاز به کمک دارند. حالا با وجود ساخت شیر روگازی و یا به عبارت بهتر شیر قابلمه پر کن این مشکل برای همیشه مرتفع شده است.

فقط با قرار دادن یک خروجی ساده آب بر روی گاز (جایی که اجاق گاز قرار است نصب شود) شما آمادگی لازم برای نصب این شیر را خواهید داشت. شیر قابلمه پرکن پس از نصب به شما این اجازه را می دهد که به راحتی و بدون نیاز به جا بجایی قابلمه بر روی گاز شیر را به بالای قابلمه برده و آن را پر کنید و به دلیل قابلیت جمع شوندگی بعد از استفاده کاملا جمه شده و در پشت گاز قرار خواهد گرفت.

علاوه بر تمام اینها این شیر با زیبایی خود آشپزخانه شما را زیباتر خواهد کرد.

شیر قابلمه پرکن یک شیر کاملا کاربردی است که به زودی جای خود را در تمامی آشپزخانه های حرفه ای باز خواهد کرد.

بازرگانی گلزار اتصال با افتخار برای اولین بار شیر قابلمه پرکن را تحت برند ویسن تین وارد کشور کرده و شما با مراجعه و یا تماس مستقیم با شرکت گلزار می توانید در کمتر از ۲۴ ساعت شیر روگازی را تهیه بفرمایید.

برای مشاهده و خرید شیر اجاق گاز  ( شیر قابلمه پرکن ) ویسن تین بر روی این متن کلیک کنید

شیر قابلمه پرکن

بازرگانی گلزار اتصال

واردات انواع شیرالات بهداشتی ( شیر قابلمه پر کن / شیر روی گازی / شیر بالای گاز ) و محصولات سرامیکی بهداشتی

تلفن تماس ۲۲۷۷۴۰۴۰