نکاتی در مورد درب توالت فرنگی و درب وال هنگ 

خرید توالت فرنگی در ابتدا شاید امری روزمره نباشد و حتی شاید در کل دوره زندگیمان با این موضوع کلا برخورد نکینم و یا گاها فقط یکی دو بار در طول زندگی نیاز به خرید توالت فرنگی و یا خرید وال هنگ داشته باشیم. در مقالات قبلی در مورد نکات مهم در انتخاب والهنگ و انتخاب توالت فرنگی به صورت اجمالی توضیح داده شده است. اما در این مقاله هدف ما توضیحاتی در مورد درب توالت فرنگی و درب وال هنگ است که به ضعم ما پر مصرف ترین قطعه در وال هنگ و توالت فرنگی نیز به حساب می آید.

درب توالت فرنگی درب آسان بازشووال هنگ المپیا دست ساز ایتالیایی درب وال هنگ اسلیم با لولای تمام استیل

در نکاه اول خریداران وال هنگ و توالت فرنگی, درب والهنگ و توالت فرنگی چیز زیاد مهمی نیست اما باید توجه داشته باشیم که همین درب والهنگ و یا فرنگی پر مصرف ترین قطعه آن به حساب می آید و کلا می تواند بر روی احساس رضایت ما از خرید توالت فرنگی سایه بیافکند.حال آنکه تقریبا تنها قسمتی از توالت فرنگی و والهنگ که در تماس مستقیم با بدن انسان است همین درب توالت می باشد که بر روی راحتی نشیمن مصرف کنندده و طول عمر کالا تاثیر به سزایی دارد.

جنس درب وال هنگ

قبل از هر نکته به این امر توجه دارشته باشید که قطعات پلاستیکی در هر محصولی از نظر ساخت و استفاده از مواد اولیه مناسب و مرغوبیت مواد اولیه به چندین دسته تقسیم می شوند. استفاده از مواد پلاستیکی بازیافتی موجب خشکی درب وال هنگ ساخته شده می شود و به مرور زمان موجب ترک خوردن آن خواهد شد.

یک درب توالت فرنگی / وال هنگ خوب و با دوام و با نشیمن مناسب می تواند سال های سال برای شما کار کند بی آنکه برای تعویض آن شما را به زحمت بیاندازد.

درب توالت فرنگی یا وال هنگ مناسب دارای چه مزایایی ست؟

درب توالت فرنگی / درب وال هنگ مناسب باید دارای محاسن زیر باشد:

استفاده از پلاستیک درجه یک در ساخت (غیر بازیافتی)

امکان نصب آسان و راحت

قابلیت بازشوندگی و جدا شوندگی درب از اتصالات (در درب های با کیفیت معمولا این قسمت ها با فشار یک دکمه از اتصلات جدا می شود)

آرام بند (بسته شدن آرام درب فرنگی یک حسن بزرگ به شمار می آید

استفاده از لولاهای تمام استیل (بیشترین صدمه در درب وال هنگ معمولا شکستن این لولاهاست که در درب های توالت فرنگی ارزان از پلاستیک ساخته می شوند)

اسلیم بودت درب که زیبایی دو چندان به توالت فرنگی می دهد

شیب درب به سمت پایین داشتن شیب برای درب توالت فرنگی امری ضروریست زیرا که به موجب آن آب روی بدنه باقی نمی ماند و در هنگام استفاده نفر بعد به اصطلاح نشیمن گاه خیس نیست

امکان خرید درب مشابه در صورت بروز مشکل (یکی از بزرگتaرین ایرادات در فروش توالت فرنگی خارجی عدم امکان تهیه درب مشابه در صورت خرابی است که مصرف کننده مجبور می شود آن را با درب صرفا شبیه جا به جا کرده که به ظاهر توالت فرنگی و یا وال هنگ بسیار صدمه بزرگی می زند. فروش درب توالت فرنگی / وال هنگ مشابه بسیار نادر است اما بازرگانی گلزار به دلیل سابقه بالا در واردات اینگونه کالا ها اقدام به فروش درب وال هنگ برای تمامی مدل های خود فقط به مصرف کنندگان کالاهای الپس و المپیا خواهد کرد.

جهت خرید توال فرنگی الپس بر روی این متن کلیک کنید

جهت خرید وال هنگ های الپس بر روی این متن کلیک کنید 

جهت خرید توالت فرنگی ایتالیایی المپیا بر روی این متن کلیک کنید

جهت خرید وال هنگ های ایتالیایی المپیا بر روی این متن کلیک کنید