توالت فرنگی الپس

توالت فرنگی های الپس ( فروش اینترنتی )

توالت فرنگی الپس محصولی جدید از برند خوشنام الپس ALPS می باشد، از با کیفیت ترین و زیبا ترین توالت فرنگی های موجود در بازار می باشد که از نظر قیمتی کاملا به صرفه و اقتصادی بوده که به همراه 5 سال گارنتی و 10 سال خدمات پس از فروش به خریداران عزیز عرضه می گردد.

 شرکت بازرگانی گلزار اتصال با بیش از 3 سال سابقه در واردات محصولات سرامیکی بهداشتی و شیرآلات بهداشتی افتخار دارد برای اولین بار به صورت انحصاری محصولات سرامیکی این برند با کیفیت و تحت لیسانس اسپانیا را وارد کرده و در بازار ایران توزیع و پشتیبانی نماید. برند الپس از دیرباز معرف محصولاتی با کیفیت و استانداردهای اروپایی همراه با قیمتی معقول و اقتصادی بوده و در راستای همین امر بازرگانی گلزار اتصال اقدام به واردات محصولات سرامیکی بهداشتی از جمله توالت‎فرنگی و وال‎هنگ‎های الپس کرده که با استقبال بی نظیر مشتریان محترم شرکت بازرگانی گلزار اتصال قرار گرفت. مکانیسم فلاش تانک توالت فرنگی ها و والهنگ های الپس محصول شرکت WDI یکی از مطرح ترین تولید کننده های فلاش تانک و مکانیسم توالت فرنگی و والهنگ در دنیا می باشد.

شرکت گلزار برای تمامی محصولات سرامیکی بهداشتی الپس این برند را 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

با مراجعه مستقیم به توالت فرنگی های الپس می توانید مستقیم بر روی لینک خرید توالت فرنگی / فروش توالت فرنگی اینترنتی کلید کنید و توالت فرنگی مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خرید کنید.

امکان خرید اینترنتی توالت فرنگی از سایت دیجی کالا نیز در سایت برای راحتی شما عزیزن فراهم شده است.