توالت فرنگی

توالت فرنگی دست ساز ایتالیایی المپیا olympia حمام و سرویس بهداشتی مدرن فرنگی مردن توالت مدرن توالت فرنگی جدید

توالت فرنگی های المپیا در طرح ها و مدل های مختلف مطابق با جدیدترین تکنولوژی ها اروپا طراحی و ساخته شده است. شرکت گلزار اتصال نماینده انحصاری المپیا در ایران می باشد.

به طور کلی توالت های فرنگی  به سه دسته تقسیم می شوند:

  •  زمینی
  •  دیواری  یا والهنگ  wall hung  
  • ایستاده  (Urinal)

توالت‌های فرنگی زمینی در دو نوع یک تکه و دو تکه ارائه می گردد. تمامی توالت هایی که در اروپا تولید می‌شوند به صورت دو تکه می‌باشند. منظور از توالت دو تکه جدا بودن مخزن از کاسه توالت می‌باشد. در واقع از نظر کارکرد هیچ تفاوتی بین انواع دو تکه و یک تکه وجود ندارد، این دو تنها در سبک و سلیقه‌های مختلف مشتری اولویت پیدا می‌کند. مزیت فرنگی‌های یک تکه: نظافت آسان تر و دو تکه نصب آسان‌تر می‌باشد. از نکات بسیار مهمی که در هنگام خرید این محصولات باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، طول آکس می باشد.

خریداران محترم لطفا توجه داشته باشید با توجه به وجود توالت فرنگی و وال هنگ غیر اصل چینی با برند المپیا حتما قبل از خرید برای اطمینان از اصالت کالا با شرکت گلزار تماس حاصل فرمایید و یا با مراجعه به وبسایت اصلی شرکت المپیای استعلام اصالت فروشنده (بازرگانی گلزار) را جویا شوید. برای اطلاع از شماره تماس و یا ایمیل کارخانه لوازم سرامیکی المپیای ایتالیا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://www.olympiaceramica.it/

 توالت فرنگی ایتالیایی فرنگی المپیا توالت فرنگی دست ساز توالت فرنگی واش دان توالت فرنگی 3 تکه فرنگی توتو توالت فرنگی توتی فرنگی دوراویت فرنگی کراویت توالت فرنگی دوراویت توالت فرنگی کراوییت فرنگی ویترا توالت فرنگی ویترا فرنگی والس لوتوس مروایرد گلسار کرد فرنگی مروارید