الپس

شیرالات الپس

شیرآلات الپس تحت لیسانس اسپانیا و بر اساس استاندارد اروپایی EN817 وارد می شود.

شرکت گلزار اتصال از سال ۱۳۸۹ اقدام به واردات شیرآلات بهداشتی با برند اختصاصی الپس نمود. لازم به ذکر است تمامی محصولات الپس شامل پنج سال گارانتی تعویض می باشد.

شایان ذکر است شیرآلات الپس بعد از مرحله آبکاری به صورت رندوم تحت تست و آزمایش SALT SPRAY قرار می گیرد و به مدت ۴۸ ساعت در دیگ هایی که از نمک اشباع شده اند قرار می گیرند ، در صورتی که در طی این آزمایش کوچکترین رنگ رفتگی یا زنگ زدگی روی سطح شیرآلات مشاهده شود ، تمامی مراحل آب کاری دوباره تکرار می گردد.

موارد زیر اختصاصا مربوط به سفارشات مخصوص شرکت گلزار اتصال به کارخانه تولید کننده شیرآلات الپس می شود که علاوه بر بهره مندی مشتریان از شیرآلات با کیفیت مطلوب ، باعث سهولت استفاده از شیرآلات و همچنین کامل بودن محصولات نیز می گردد:

 تمامی شیرآلات توالت به همراه شلنگ توالت با طول ۱۲۰ سانتی متر از جنس استیل می باشند.آب فشان یا پرلاتور های شیرهای روشویی ، حمام و ظرفشویی از نوع پلاستیکی و ضد زنگ می باشند. در بعضی از مدلها مثل شیرآلات بهداشتی الپس ALPS آب فشان ها یا پرلاتورهای شیرآلات از نوع سکه ای می باشند که به کاربر این امکان را میدهد که به راحتی و با استفاده از یک سکه پرلاتور را باز کرده و تمیز کند. تمامی سردوش های علم دوش ها با نازل های ضد رسوب تولید می شوند. در تمامی شیرهای روشویی و شیرهای ظرفشویی آچار مخصوص بستن شیرآلات در جعبه شیرآلات قرار دارد. شایان ذکر است تمامی شیرآلات الپس با گواهی استاندارد گمرک ایران ، براساس استاندارد ۶۹۷۹ ترخیص می شوند.


Follow by Email
Facebook
Pinterest
LinkedIn
Instagram