توالت فرنگی الپس

توالت فرنگی های الپس ( فروش اینترنتی )

توالت فرنگی الپس محصولی جدید از برند خوشنام الپس ALPS می باشد، از با کیفیت ترین و زیبا ترین توالت فرنگی های موجود در بازار می باشد که از نظر قیمتی کاملا به صرفه و اقتصادی بوده که به همراه 5 سال گارنتی و 10 سال خدمات پس از فروش به خریداران عزیز عرضه می گردد.

 شرکت بازرگانی گلزار اتصال با بیش از 10 سال سابقه در واردات محصولات سرامیکی بهداشتی و شیرآلات بهداشتی افتخار دارد برای اولین بار به صورت انحصاری محصولات سرامیکی این برند با کیفیت و تحت لیسانس اسپانیا را وارد کرده و در بازار ایران توزیع و پشتیبانی نماید. برند الپس از دیرباز معرف محصولاتی با کیفیت و استانداردهای اروپایی همراه با قیمتی معقول و اقتصادی بوده و در راستای همین امر بازرگانی گلزار اتصال اقدام به واردات محصولات سرامیکی بهداشتی از جمله توالت‎فرنگی و وال‎هنگ‎های الپس کرده که با استقبال بی نظیر مشتریان محترم شرکت بازرگانی گلزار اتصال قرار گرفت. مکانیسم فلاش تانک توالت فرنگی ها و والهنگ های الپس محصول شرکت WDI یکی از مطرح ترین تولید کننده های فلاش تانک و مکانیسم توالت فرنگی و والهنگ در دنیا می باشد.

شرکت گلزار برای تمامی محصولات سرامیکی بهداشتی الپس این برند را 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

با مراجعه مستقیم به توالت فرنگی های الپس می توانید مستقیم بر روی لینک خرید توالت فرنگی / فروش توالت فرنگی اینترنتی کلید کنید و توالت فرنگی مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خرید کنید.

امکان خرید اینترنتی توالت فرنگی از سایت دیجی کالا نیز در سایت برای راحتی شما عزیزن فراهم شده است.

Follow by Email
Facebook
Pinterest
LinkedIn
Instagram